Grupa GPI

Partnerzy

yawal_systemhttp://www.yawal.com/ Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Nasze systemy przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi i nietypowych konstrukcji przestrzennych. Yawal S.A. jest częścią jednej z największych grup aluminiowych w Europie Środkowo – Wschodniej, zajmującej się również usługowym malowaniem i obróbką profili aluminiowych.

 

darcohttp://www.darco.com.pl/     Misją naszej firmy jest dostarczanie Państwu kompleksowych rozwiązań wentylacyjno –grzewczych o najwyższej jakości, w pełni bezpiecznych, ekonomicznych i ekologicznych.

 

equitonehttp://www.equitone.pl/   Technika elewacji wentylowanych powstała wieki temu w Skandynawii. Obecnie jest często stosowana na obszarach o niesprzyjających warunkach klimatycznych. W systemie elewacji wentylowanej płyta zewnętrzna izoluje budynek od deszczu i ciepła słonecznego. Szczelina wentylacyjna pozwala powietrzu swobodnie krążyć między płytą a ścianą, tworząc zarówno wentylowane jak i komfortowe wnętrze budynku.

logohttp://www.budownictwo.olkusz.pl/ Firma Kondratowicz Przedsiębiorstwo Budowlane S.J. istnieje na rynku od 1991 roku. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, dzięki czemu możemy skutecznie funkcjonować w wielu obszarach rynku budowlanego. Ze względu na duże doświadczenie oraz różnorodność realizowanych przez nas obiektów i prac budowlanych nasza oferta obejmuje przede wszystkim szereg robót specjalistycznych.

alpina_logo2http://www.alpinadesign.pl/

 

logo (1)http://www.dekorian.pl/

 

logo (2)http://www.excellent.com.pl/

 

Guardian Logo_Final Revised 3_18_08https://www.guardian.com/Poland/index.htm