Grupa GPI

Usługi

GPI Zajmuje się kompleksową obsługą każdej Twojej inwestycji budowlanej.
Inwestycją nazywamy Twoją wizję budowlaną począwszy od kupnie działki, rozbudowy, budowy domu, skończywszy na wielko – powierzchniowym magazynie. Zalecamy konsultację z naszą grupą, na początku Twojej przygody z drogą inwestora budowlanego, dla większego bezpieczeństwa zamierzenia.
Pomoże Ci rozwiązać problemy natury prawnej we współpracy z wykwalifikowanymi kancelariami prawnymi, oraz może pomóc w wyborze inwestycji do celów budowlanych. Oceną potencjału nieruchomości zajmą się uprawnieni architekci i specjaliści rynku nieruchomości. Nasza działalność służy zminimalizowaniu ryzyka inwestycyjnego w branży budowlanej.
Dla Twojej wygody pomożemy też pogrubić Twój inwestorski portfel, za pomocą dotacji i współpracujących banków.
To czy inwestycja będzie miała dla Ciebie realny zwrot zależy od wielu czynników, które sprawdzimy. Dbając o to, żeby sam obiekt stał się na atrakcyjny i konkurencyjny w stosunku do zamierzeń Twojej konkurencji w biznesie.
Pomagamy uniknąć wielu pułapek w gąszczu prawa budowlanego i warunków technicznych, bezpiecznie prowadząc do upragnionego celu, jakim jest pozwolenie budowlane. Pozwolenie, które stanie się paszportem do dalszego procesu, jakim jest budowa, którą możemy poprowadzić dla Ciebie w szybki i ekonomiczny sposób. Dbając o zapewnienie Ci pełnego nadzoru nad inwestycją.
W fazie wykończenia budynku staniemy na wysokości zadania, proponując Ci adekwatne do potrzeb projekty wnętrz, wraz z nadzorem nad pracą grupy sprawdzonych wykonawców.